28. 12. 2021

Firma letos na Vánoce rozdávala radost na více frontách

Již po mnoho let jsme spolu s našimi kolegy trávili poslední dny před Vánocemi rozdělováním, balením, rozdáváním a zasíláním množství dárků klientům. Letos jsme vánoční poděkování za spolupráci pojali trochu jinak. Uspořádali jsme anketu pro klienty, kterou neziskovou organizaci by chtěli podpořit a za každý jejich hlas jsme vybrané organizaci věnovali peníze.

Každý má jiné preference, koho by chtěl podpořit. Byly proto vybrány tři oblasti, které bývají nejčastěji podporované – děti, senioři a zvířata, konkrétně pak Spolek Síla rodiny, Nadace na ochranu zvířat a Nadace Senior.

Kromě toho některá naše oddělení obdarovala klienty a dodavatele na Vánoce hmatatelným dárkem, ale zároveň také podpořila dobrou věc. Byly vybrány a zakoupeny sady sklenic na víno projektu Srdcerváči, který je výrazným fundraisingovým a osvětovým projektem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Součástí bylo i vysvětlující PF, protože znaky na sklenicích nejsou náhodné. Braillovým písmem je na nich napsán název Srdcerváči.

srdcerváči

Zdroj fotografie: www.srdcervaci.cz